telefon: +48 91 4621 756; ul. Przyszłości 20; Szczecin

Kilka słów o nas

Przedsiębiorstwo Partner działa na rynku budowlanym od początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowo zajmowaliśmy się handlem materiałami budowlanymi. Stopniowo z małej hurtowni, dzięki współpracy z największymi producentami, przekształciliśmy się w jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w regionie. Obecnie zaopatrujemy budowy w całym kraju oraz poza jego granicami.

Odniesione sukcesy skłoniły nas do poczynienia dużej inwestycji – główną siedzibę firmy przenieśliśmy na teren nieczynnej cegielni, zyskując tym samym wielkie powierz
chnie magazynowe i składowe. Ogromne doświadczenie oraz szeroki zasób wiedzy z zakresu budownictwa wniesiony przez właścicieli zakładu, a także dogłębna analiza rynku budowlanego przyniosły efekty.

W 1994 roku uruchomiliśmy produkcję drewnianych konstrukcji prefabrykowanych. Głównym bodźcem do tego kroku była nowoczesna technologia – do tego czasu niedostępna w Polsce, umożliwiająca oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Jako prekursorzy na rynku polskim jesteśmy bardzo dumni z tego, że technologia prefabrykacji konstrukcji drewnianych jest coraz bardziej popularna i stosowana nie tylko przy realizacji obiektów przemysłowych, ale zdobyła zaufanie inwestorów indywidualnych a ostatnio także wśród coraz szybciej modernizujących się rolników.